Przejdź do głównej zawartości strony
Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu zaprezentują się grupy kolędnicze zakwalifikowane na przeglądach kolędniczych w Małopolsce oraz zespoły zainteresowane i zakwalifikowane do konkursu spoza Małopolski.
UWAGA! Tegoroczny przegląd odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisja na żywo z wydarzenia dostępna będzie na stronie: www.mcksokol.pl.
Komisje przeglądów powiatowych czy wojewódzkich mogą kwalifikować grupy tylko z własnego powiatu lub województwa. W spotkaniach przewidziany jest udział ok. 30 grup kolędniczych reprezentujących różne grupy etnograficzne.
Po prezentacjach scenicznych wszystkie punkty programu omówione zostaną podczas spotkań warsztatowych Komisji Artystycznej z kierownikami i opiekunami grup kolędniczych.
Te omówienia to doskonała okazja do wzajemnej wymiany doświadczeń, a także skorzystania z porad i konsultacji specjalistów w dziedzinie obrzędowości bożonarodzeniowej i noworocznej.

Czas:
29 stycznia 13.00 – 30 stycznia 17.00

Miejsce:
Online

Wstęp wolny

Organizatorzy:
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij