Przejdź do głównej zawartości strony

W sieci Mazurka

Janusz Prusinowski w filmie z serii „Metody” opowiada o projekcie „W sieci Mazurka”, autorskiej serii lekcji muzyki tradycyjnej online.

Koncepcja: Maciej Żurek, Mateusz Niwiński

Zdjęcia: Piotr Baczewski

Produkcja: Mateusz Niwiński

METODY – to seria dłuższych odcinków poświęconych autorskim metodom i systemom działań wypracowanym przez liderów inicjatyw edukacyjnych z różnych regionów Polski. Te METODY to czasem złożony system pracy warsztatowej nad muzyką instrumentalną czy śpiewem, a czasem wykładnia kompleksowego rozwiązania organizacyjnego skutecznej inicjatywy. Tak czy siak, METODY to inspiracja, którą TWÓRCZO mogą wykorzystać w swej pracy wszyscy zajmujący się przekazywaniem tradycji.

Film został zrealizowany we współpracy z Narodowym Instytutem Muzyki i Tańca w ramach Cech Muzyki Tradycyjnej 2021 prowadzonego przez Forum Muzyki Tradycyjnej oraz Pracownię Muzyki i Tańca Tradycyjnego. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij