Przejdź do głównej zawartości strony

Kim jesteśmy?

Martyna Żurek, muzykantka z Wielkopolskiego regionu kozła, w serii klucze opowiada o istotnym wątku świadomości własnej tożsamości i korzeni towarzyszących nauce muzyki tradycyjnej.

Koncepcja: Maciej Żurek, Mateusz Niwiński

Zdjęcia: Piotr Baczewski

Produkcja: Mateusz Niwiński

KLUCZE – to krótkie odcinki, w których doświadczeni liderzy inicjatyw edukacyjnych opowiadają o sprawdzonych rozwiązaniach usprawniających, a czasem rewolucjonizujących ich pracę. Każdy odcinek serii tej serii to tylko jedna OSOBA i jeden KLUCZ do jej sukcesu edukacyjnego. Te KLUCZE to czasem proste patenty techniczne czy organizacyjne, czasem długo poszukiwane rozwiązania metodyczne, a czasem szalone pomysły na współpracę inicjatywy z resztą świata. Grunt, że te KLUCZE otwierają kolejne możliwości.

Film został zrealizowany we współpracy z Narodowym Instytutem Muzyki i Tańca w ramach Programu Cech Muzyki Tradycyjnej 2021 prowadzonego przez Forum Muzyki Tradycyjnej oraz Pracownię Muzyki i Tańca Tradycyjnego. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij