Przejdź do głównej zawartości strony

Osoby, które udostępniły swoje zbiory w formie internetowych archiwów, opowiadają o tym, jak to się stało, że zaczęły gromadzić materiały, co je zmotywowało do pokazania ich w sieci, i w jaki jeszcze sposób te materiały można wykorzystać. Dzielą się też wiedzą, co jest według nich dobrą praktyką, co sprawia trudność, gdzie można poszukiwać wiedzy na temat prawidłowego udostępniania.

Opowiadają:

Anna Lewińska / Ważka
Marta Graban-Butryn i Krzysztof Butryn / Stara Droga
Małgorzata Bieńkowska / Muzyka Odnaleziona

 

Realizacja:

Marta Derejczyk
Gutek Zegier

 

Montaż:

Gutek Zegier
Wiktor Zmysłowski

 

Program Archiwa Dostępne jest realizowany przez Forum Muzyki Tradycyjnej we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach działań Pracowni Muzyki Tradycyjnej.

Film dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca „Wspieramy, czyli projekty wspierające artystów w walce z pandemią COVID19”.

 

facebook.com/archiwadostepne

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij