Przejdź do głównej zawartości strony

Narodowy Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór wniosków do Programu Szkoła Mistrzów Budowy Instrumentów Ludowych. Wnioski można nadsyłać do 7 lipca.

Planowany budżet Programu w edycji 2024 wynosi 40 000 zł brutto. NIMiT dopuszcza możliwość zwiększenia alokacji na Program i ogłoszenia naboru uzupełniającego, jak również niewykorzystania całości środków przeznaczonych na Program.

Wnioski obowiązkowo z tytułem: „Program Szkoła Mistrzów Budowy Instrumentów Ludowych – edycja 2024 – zgłoszenie” należy przysyłać pocztą tradycyjną w wersji wydrukowanej, podpisane odręcznie do 7 lipca 2024 r. do godziny 23:59:59 (ważna jest data stempla pocztowego).

Dodatkowo, w tym samym terminie, wydrukowany, podpisany odręcznie i zeskanowany do jednego pliku wniosek należy przesłać elektronicznie na adres: [email protected].

Ogłoszenie projektów wybranych do realizacji zostanie opublikowane na stronie internetowej Instytutu do dnia 18 lipca 2024 r. Wnioskodawcy wybranych projektów zostaną poinformowani o pozytywnej decyzji drogą mailową.

Regulamin i formularze zgłoszeniowe do pobrania:
nimit.pl…

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij