Przejdź do głównej zawartości strony

Narodowy Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór wniosków do programu „Muzyka Tradycyjna – Publikacje Fonograficzne”. Celem programu jest ochrona zagrożonych zasobów dziedzictwa kultury tradycyjnej, popularyzacja i zwiększenie dostępności muzyki tradycyjnej ze szczególnym uwzględnieniem muzyki wiejskiej, a ponad to wsparcie procesu odradzania i ożywiania źródeł muzyki tradycyjnej jako twórczego elementu kultury współczesnej.

Budżet programu w edycji 2024 wynosi 50 000 zł. Do aplikowania zapraszamy organizacje pozarządowe, instytucje samorządowe, podmioty gospodarcze oraz instytucje naukowe, planujące publikację nagrań z muzyką tradycyjną.

Wnioski do programu należy składać elektronicznie na adres mailowy [email protected] w terminie od 6 czerwca 2024 r. do 17 lipca 2024 r. do godziny 23:59:59.

Ogłoszenie projektów wybranych do realizacji zostanie opublikowane na stronie internetowej Instytutu do dnia 1 sierpnia 2024 r. Wnioskodawcy wybranych projektów zostaną poinformowani o pozytywnej decyzji drogą mailową.

Dokumenty do pobrania ze strony:
nimit.pl…

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij