Przejdź do głównej zawartości strony

Warto tych śpiewów słuchać, chociaż nie jest to muzyka, do słuchania której świat stara się nas przyzwyczaić, warto ją uwewnętrznić, w jakiś sposób nauczyć się jej.

Remigiusz Mazur-Hanaj, autor płyt „Jest drabina do nieba”


To już trzecia część nieocenionej serii „Jest drabina do nieba” według pomysłu i wykonania Remka Mazura-Hanaja i jego wydawnictwa In Crudo. Tym razem oprócz pieśni pogrzebowych, wielkopostnych znalazły się także pieśni do świętych czy inne z tzw. roku kościelnego.

Nie jest to absolutnie zbiór skończony i wyczerpujący zasoby archiwalne autora. Zachęca jak najbardziej do własnych poszukiwań i przyjrzeniu się bliżej bogactwu polskiej muzyki tradycyjnej związanej z liturgią.

Warto dodać, że jest to mrówcza praca autora, głównie pro bono:
„Niniejsza płyta jest publikacją niekomercyjną, dchody ze sprzedaży pokrywają koszty przygotowania technicznego i merytorycznego płyty, utrzymania strony i archiwum”

Najnowsze i poprzednie płyty z serii dostępne są w serwisie Bandcamp na profilu In Crudo:
„Jest drabina do nieba”, cz. III
„Jest drabina do nieba”, cz. II
„Jest drabina do nieba”, cz. I

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij