Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na kolejne tradycyjne tańce w sobotę 27 czerwca we wrocławskiej Herbaciarni K2.

Wstęp wolny ALE podczas wydarzenia będzie krążył kapelusz, do którego zbierane będą pieniądze na wynagrodzenie dla muzyków, możliwy będzie też przelew blikiem (sugerowana minimalna wysokość zrzutki: 40 zł).

Pamiętajcie, że tylko pieniądze ze zrzutki pozwalają nam zapraszać muzyków na nasze wydarzenia – zapewnić im wynagrodzenie za ich pracę oraz zrekompensować koszty dojazdu.

Na tej potańcówce zagrają dla Was:
Zespół Niespokojnych Nóg (Kraków)
Wygrali kilometry oberków i przegrali kilogramy polek. Szukasz muzyki naturalnej, prawdziwej i aborygeńskiej? Dobrze trafiłeś, bo oni grają zupełnie inaczej. Głośno i do rytmu, po polsku i do rymu.

Kwiatkowka/Bakun

Pamiętajcie o zabraniu wygodnego obuwia na płaskiej podeszwie zapewniającej lekki poślizg.


Miejsce:
Herbaciarnia K2
Wrocław

Organizacja:
Dom Tańca Wrocław


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij