Przejdź do głównej zawartości strony

„Wymarzona” potańcówka w stodole u samego Zdzisława Marczuka jest inicjatywą oddolną. Zrodziła się podczas niespodzianki urodzinowej z okazji 80-lecia urodzin Mistrza.
Szalony pomysł zaproszenia Was do domu, ale czy nierealny??
Zróbmy to! Przedłużamy oktawę świętowania urodzin, w większym gronie

Wynika z pasji do ludzi i miłości do muzyki.
Jest wyrazem otwartości Gospodarzy, pana Zdzisława oraz jego dzieci, którzy swą serdecznością i otwartością zarażają i przyciągają młodych z najodleglejszych zakątków Polski!

Potańcówka odbędzie się 23 września, na powitanie jesieni,
w lubelskich Zakalinkach na terenie rodzinnego Marczukowego gospodarstwa.

Zachęcamy do przywiezienia drobnego „składkowego” jedzenia, które posłuży jako przekąska podczas długiej nocnej zabawy i będzie częścią wspólnego stołu.

Zapraszamy wszystkich sympatyków a także uczniów pana Zdzisława Marczuka do wspólnego grania, tańców i hulańców do rana!

Ps. Istnieje opcja spania na polu namiotowym za stodołą
Pss. Wskazówka nawigacyjna- Zakalinki 57, gmina Konstantynów. W nawigacji dobrze wpisać Wiatrak Koźlak- dom Gospodarzy znajduje się tuż przed nim.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij