Przejdź do głównej zawartości strony

W ramach Sceny Letniej Chaty Numinosum 2023 zapraszamy na potańcówkę z zespołem WoWaKin. Przed imprezą odbędą się warsztaty taneczne z kujawiaka, które poprowadzi Grzegorz Ajdacki:. WoWaKin ma w repertuarze wiele przepięknych kujawiaków, więc na koncercie na pewno będzie okazja, by przetańczyć świeżo zdobyte umiejętności.

Trio WoWaKin specjalizuje się w muzyce folkowej, łącząc ludowe brzmienie z nowoczesną aranżacją. Ich spotkanie muzyczne tworzy energetyczną mieszankę opartą wprawdzie na muzyce tradycyjnej, ale też mocno wchodzącą we współczesność. Podejście do muzyki odznacza się swobodą, improwizacyjnością, brawurą wykonania. Artyści na scenie prowadzą muzyczny dialog, świetnie się przy tym bawiąc a zarazem porywając do tańca. W repertuarze pojawiają się szalone transowe mazurki i oberki, liryczne kujawiaki, polki, walczyki i wiele innych.


Miejsce:
Chata Numinosum
Jazdów 3/5, Waeszawa

Wstęp:
20 zł, płatne na miejscu


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij