Przejdź do głównej zawartości strony

Ponieważ rozpoczyna się wiosna, rozpoczynamy wiosenny sezon WARSZTATÓW TAŃCÓW TRADYCYJNYCH, który będzie trwał przez całą wiosnę.

Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na umiejętności lub ich brak, zaawansowanie nikłe, żadne lub nadmierne! Będziemy się uczyli oberków, polek, mazurków, wiwatów, walczyków, powolniaków, kujawiaków, fokstrotów, tangów, owijoków, lendrów i lelendrów oraz innych tańców z tradycji wiejskich i miejskich z różnych regionów Polski, a niekiedy też z zagranicy.

Prowadzi Grzegorz Ajdacki


Warsztaty się odbywają co tydzień:
w poniedziałki od 20.00 do 22.00

Miejsce:
Ambasada Muzyki Tradycyjnej
Warszawa, ul. Jazdów 3/20

Zrzutka na cele bieżące:
10 złociszy

Ambasada Muzyki Tradycyjnej utrzymuje się jedynie z datków darczyńców i z pracy wolontariuszy. Pomóż Ambasadzie działać – wesprzyj swoim JEDNYM PROCENTEM.
KRS 00000 55219

Organizator:
– Ambasada Muzyki Tradycyjnej
Facebook/ambasadamuzykitradycyjnej
– Dom Tańca
www.domtanca.art.pl
Facebook/Domtanca

Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij