Przejdź do głównej zawartości strony

W kwietniu powitamy wiosnę wraz z Zespołem Kukaj kukawko. Jest to grupa animatorów dawnych zabaw, pasjonatów etnografii, folkloru dziecięcego i tradycji polskich, którzy od kilku lat zajmują się pracą z dziećmi. Bardzo się cieszymy, że możemy ich po raz kolejny gościć u nas!

Na naszej łąkowej scenie wystąpią:
Patrycja Kuczyńska – bęben obręczowy, baraban, basetla, śpiew, animacje taneczne
Witold Roy Zalewski – akordeon, piszczałki, drumla, śpiew

Będzie to koncert interaktywny, w którym dzieci będą:
Śpiewać
Wymyślać zwrotki piosenek
Tańczyć
Poznają brzmienie akordeonu oraz ręcznie zbudowanych instrumentów takich jak: skrzypce, bęben, drumla i basetla.
Będą utwory z czasów naszych prababć
Jak również autorskie piosenki kukawkowe w wiosennych aranżacjach
Czeka Was prawdziwa uczta muzyczna.

Naszych gości można lepiej poznać tutaj:
http://facebook.com/kukajkukawko
http://youtube.com/kukajkukawko

Koncert Witaj Wiosno zespołu Kukaj Kukawko to wyjątkowe wydarzenie, które łączy ze sobą muzykę i tradycje ludowe. Celem tego koncertu jest ukazanie dzieciom piękna i różnorodności naszej kultury muzycznej, zwłaszcza tradycji związanych z wiosną. Dzieci będą miały okazję posłuchać tradycyjnych piosenek, wziąć udział we wspólnych tańcach i korowodach. Pełen radości, energii i koloru plenerowy koncert będzie wyjątkowym doświadczeniem zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Podczas koncertu wszyscy:
– przegonimy zimę – Kostuchę
– przejdziemy się z gaikiem
– poganiamy się z bocianem
– przeprowadzimy kogutka


LOKALIZACJA:
Łąka Rozwoju – okolice Polany Opaleń w Kampinoskim Parku Narodowym. Szczegółowe informacje odnośnie lokalizacji zgłoszeni uczestnicy otrzymają w wiadomości email.

CENA:
– 35 zł dzieci powyżej 2 roku życia i dorośli
– dzieci poniżej 2 roku życia bezpłatnie

ZAPISY przyjmujemy do czwartku 13.04 do końca dnia. Zapisać się można wysyłając e-maila na adres: [email protected] wraz z uzupełnionym poniższym formularzem:
– nazwa rodziny;
– nr telefonu kontaktowy;
– liczba osób dorosłych;
– liczba i wiek dzieci.
Dopiero, gdy otrzymają Państwo od nas e-mail potwierdzający o wpisaniu na listę uczestników prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30 zł na konto: 21 1140 2004 0000 3502 8122 6505, w tytule przelewu proszę wpisać „zaliczka, nazwa rodziny (podana w formularzu), 15.04 koncert”.
Pozostała kwota płatna na miejscu gotówką w dniu wydarzenia. Prosimy przygotować w miarę możliwości odliczone kwoty.
Rezerwacja miejsca zostanie potwierdzona poprzez e-mail od przesłania formularza. W e-mailu zwrotnym zostaną przekazane szczegóły wydarzenia.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

WSPÓLNE OGNISKO (szczegóły):
Rozpalimy dla Was ognisko i spędzimy wspólny czas przy ogniu. Tym razem nie zapewniamy poczęstunku – przynieście ze sobą, to co lubicie zjeść z ognia. Na miejscu będzie dostępna woda, kawa i herbata, oraz będzie można kupić przygotowane przez nas przekąski. Także weźcie ze sobą drobniaki, gdybyście chcieli popróbować leśnych smaków.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:
– ubrania odpowiednie do warunków atmosferycznych
– własne jedzenie na ognisko oraz talerzyki i sztućce wielorazowe

W takich wyjątkowych wypadkach, niekorzystnych warunkach atmosferycznych koncert może być odwołany przez Organizatora i zostanie wskazany nowy termin.

Zespół Połączeni Lasem
[email protected]
tel. 517 95 95 47

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Zapisanie się na Grę Terenową jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Połączeni Lasem Magdalena Szydło z siedzibą w Warszawie, ul. Niepodległości 46/50E lok. 145, 02-626 Warszawa w celu wzięcia udziału w Rodzinnej Grze Terenowej w następującym zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Zostałem/łam poinformowany/a o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: [email protected], mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij