Przejdź do głównej zawartości strony

Na warsztaty śpiewu z Julitą Charytoniuk zapraszamy osoby początkujące i średnio zaawansowane!

Podczas warsztatów:
– zapoznamy się przede wszystkim z pieśniami polskimi (głównie podlaskimi),
– jedno- i wielogłosowymi,
– kolędami i pieśniami lirycznymi,
– poznamy ćwiczenia oddechowe, emisyjne,
– będziemy pracować nad wydobyciem, wzmocnieniem i nośnością głosu,
– nauką słuchania oraz nad współbrzmieniem w grupie.

Zarówno początkujący, jak i doświadczeni śpiewacy mają szansę poszerzyć swoje możliwości głosowe, przełamać tremę, dowiedzieć się czegoś o sobie i swoim głosie. Przede wszystkim będą mogli odnaleźć radość ze wspólnego śpiewania oraz obcowania z mocą, jaką niesie ze sobą głos.

Zajęcia poprowadzi Julita Charytoniuk – podlaska śpiewaczka, bębnistka, etnomuzykolożka, animatorka kultury, rękodzielniczka. Od kilkunastu lat prowadzi badania terenowe w Polsce, a także na Polesiu ukraińskim i białoruskim. Dokumentuje i wykonuje pieśni, opracowuje i wydaje płyty z muzyką tradycyjną. Prowadzi warsztaty śpiewu, często we współpracy z wiejskimi wykonawcami, od których wciąż się uczy. Współtworzy zespoły: Z Lasu, Kapela Batareja, Pieśni Piękne, Biele, Polesie_PL

Informacje dot. zapisów na plakacie


Źródło informacji:
– Facebook/grafika

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij