Przejdź do głównej zawartości strony

Akademia Tańca Tradycyjnego / Polish Academy of Traditional Dance – Piotr i Bogumiła Zgorzelscy – zaprasza na wakacyjne warsztaty.

Podczas lipcowych spotkań będziemy praktykowali i szlifowali umiejętności taneczne w zakresie rytmów mazurkowych i polkowych. Pojawią się radomskie obery i łowickie oberki, wytrzęsiemy się przy polkach dryganych. Nie zabraknie także kujawiaków, wiwatów, powolniaków i rzeszowskich polek.

DLA KOGO:
poziom podstawowy i średnio zaawansowany

KIEDY:
29.06 + 6/13/20.07
czyli co tydzień w środy od godz. 18.30 do 20.00

ZA ILE:
Uważamy, że żeby nauczyć się czegokolwiek potrzebna jest systematyczność co za tym idzie by uczestniczyć w naszych spotkaniach trzeba zapisać się na cały cykl, który obejmuje 4 spotkania.
Koszt 180 zł od osoby za 4 spotkania (sparowani 140 zł od osoby).

GDZIE:
Chata Numinosum ul. Jazdów 3/5 Warszawa

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY:
Ilość miejsc ograniczona
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres [email protected] oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na a konto
nr: 21 1240 1079 1111 0019 40 18 4088
z dopiskiem:
„Wakacyjna praktyka + lipiec + imię i nazwisko”

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ:
– buty ze śliską podeszwą
– wodę
– dobry humor zapewniamy

REGULAMIN ORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW I POTAŃCÓWKI:
1. W związku z COVID obowiązują wszystkie aktualne obostrzenia.
2. Opłata nie podlega zwrotowi w wypadku rezygnacji przez uczestnika warsztatów (poza sytuacjami wymienionymi w regulaminie).
3. W przypadku małej ilości zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w tym przypadku zwracana jest opłata za odwołane zajęcia osobom, które za nie zapłaciły w wysokości nominalnej. Uczestnicy otrzymają informację mailową lub telefoniczną.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione uczestnikom. Sugerujemy, aby uczestnicy warsztatów posiadali aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW.
5. Zabrania się filmowania, nagrywania i fotografowania zajęć bez zgody Organizatorów. Organizator ma pełne prawa do sfotografowania, nagrywania i sfilmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału na wszelkich polach eksploatacji oraz może udzielać zgody innym podmiotom w tym zakresie.
6. Zgłoszenie udziału i uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji w przypadku publikacji zdjęć i filmów z warsztatów przez organizatora oraz partnerów współpracujących z organizatorem.
7. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika, warunków uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 101 poz. 926


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij