Przejdź do głównej zawartości strony

Przy dźwiękach skrzypiec, dud, wiolonczeli, bębenka, akordeonu i innych tradycyjnych instrumentów porwiemy małych i dużych do radosnej, tanecznej zabawy. We wspólnym wielkim kole, prowadzeni przez wodzireja, zaśpiewamy, zatańczymy, poklaszczemy, poskaczemy i potupiemy. Odnajdziemy wspólny puls i rytm, w którym poznamy zapomniane wielkopolskie tańce i zabawy.

Do tańca zagrają:
Kapela „Kukaj Kukawko” i „Kapela Piotr i Paweł”

Prowadzenie:
Witold Roy Zalewski i Ewelina Chatłas

Zima w Zamku to program wydarzeń kulturalnych podczas ferii zimowych dla dzieci w wieku 7‒11 lat, a na potańcówkę i spektakl teatralny można wybrać się rodzinnie, również z młodszym rodzeństwem w wieku 5+. Zajęcia odbywają się w dniach 12‒23.02. Bilety są dostępne pojedynczo lub w pakietach. W zależności od potrzeb, każdego dnia można wybrać inny warsztat lub zagłębiać się w jedną formę sztuki przez cały tydzień. Wyjątek stanowi 4-dniowy cykl warsztatów słuchowiskowych.


Organizator/miejsce:
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

Bilety:
20 zł, wstęp wolny – dzieci do 5. roku życia, 15 zł – posiadacz Karty Rodziny Dużej

Czas trwania: 90′

Wiek: 6+


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij