Przejdź do głównej zawartości strony

Z samego serca Bronowic zapraszamy na warsztaty tańców i śpiewów krakowskich z Kasią Chodoń! Znakomita okazja, aby przestać się wstydzić tańczyć publicznie i zacząć śpiewać otwartym głosem.

Na zajęciach będziemy mogli spotkać się z polkami, oberkami, chodzonymi, sztajerkami oraz oczywiście – krakowiakami, a także pieśniami krakowskimi na różne okazje i obrzędy.
Wszystko prowadzone krok po kroku, tak aby w mig własnonożnie zacząć hulać na potańcówkach.

O CO CHODZI Z TAŃCEM TRADYCYJNYM?
Można się nauczyć tańczyć. Można się rozśpiewać. Można się bawić do białego rana. Można dotknąć i doświadczyć własnych korzeni oraz tradycji. Dwa przykłady z życia wzięte:
Facebook/video
Facebook/ video2

Ponieważ repertuar na warsztatach związany jest z wydarzeniami Teatru, nowo odkryte umiejętności będzie można – ale nie trzeba! – wykorzystać w rekonstrukcjach obrzędów i na imprezach realizowanych przez grupę Złoty Róg. Zapraszamy uczestników w każdym wieku!


Miejsce:
Towarzystwo Przyjaciół Bronowic

Organizator:
Teatr Złoty Róg

Projekt realizowany jest ze środków Towarzystwa Przyjaciół Bronowic.

#TeatrZlotyRog #DomTancaKrakow


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij