Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na koncert oraz zabawę taneczną w koźlikowskiej stodole w ramach tegorocznych Tańców w kłuni.

21.08.2023 r. (poniedziałek), godz. 20:00 – koncert zespołu Biele
Biele to muzyka zielonych lasów, odludnych bagien i nadrzecznych łąk. Miejsc, w których szara codzienność przeplata się z atmosferą tajemniczości i mistycyzmu, a codzienny znój płynnie przechodzi w czas wolny. Biele to muzyka Suwalszczyzny. Tej dawnej, za którą czasem nieracjonalnie się tęskni i tej współczesnej, w której przyszło żyć.
https://www.facebook.com/BIELEMUSIC

26.08.2023 r. (sobota) godz. 21:30 – potańcówka z Kapelą Batareja,
która wykonuje muzyką tradycyjną z różnych stron Polski. Najczęściej sięga jednak po repertuar jej wschodniej części – muzykę Suwalszczyzny, Podlasia, Lubelszczyzny, a także wschodniego pogranicza. Zespół gra na potańcówkach wiejskich, miejskich oraz imprezach plenerowych, prowadzi zabawy muzyczne dla małych i dużych.
https://www.facebook.com/KapelaBatareja

Wydarzenia będą towarzyszyć Meandrom, czyli letniej szkole tradycji, które odbywają się w Skansenie w Koźlikach w dniach 21–26 sierpnia 2023 roku.


Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny
Warto wziąć ze sobą własny koszyczek i wygodne buty!

Organizator:
Towarzystwo Przyjaciół Skansenu w Koźlikach

Partnerzy:
Podlaski Instytut Kultury

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego


Źródło informacji:
– Facebook/post

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij