Przejdź do głównej zawartości strony

Tabor Kaliski to terenowe spotkanie z wieloma gałęziami kultury wiejskiej w jednym miejscu i czasie. Potańcówki, muzyka, remiza, warsztaty, ostatni wiejscy mistrzowie… Działamy w trybie spontanicznym, bez zegarka. Bywa że Tabor się przemieszcza jak dawniej Cyganie, wtedy jest nieprzewidywalny jak chmura cumulonimbus, tak jest też tym razem.

>> czwartek: rozbij namiot i potańcówka wieczorna

>> piątek: domowe spotkania śpiewacze z mistrzyniami, skrzypce z Tomczykiem, AKCJA ULICZNA, potańcówka wieczorna,

>> sobota: warsztaty tańca + kaliski owijok, AKCJA ULICZNA, potańcówka wieczorna

>> niedziela: muzykowanie pod sklepem i…?

wkrótce szczegóły


lokalizacja:
Czempisz

zaklep miejsce:
https://docs.google.com/…/1c70N31IIjD2hSXtvUuOZW2S4…

Zgłoszenie uczestnictwa i rejestracja dotyczy każdego uczestnika Taboru osobno (ułatwia planowanie kiedy każdy z członków rodziny osobno wypełni zgłoszenie). Dla dzieci do 15 roku będących z rodzicami nie potrzeba dokonywać wpłaty, ale warto zarejestrować ich obecność formularzem. Udział w samych wydarzeniach, akcji ulicznej, potańcówkach i warsztatach jest wliczony w opłatę rejestracyjną.

organizator:
Kulturalny Ruch Oporu / Fundacja Dorzecze Prosny
Kaliska Szkoła Tradycji / Akademia Kolberga
[email protected]


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij