Przejdź do głównej zawartości strony

Szanowni!
To będzie nie lada gratka! Potańc jakich mało! Nasza Madzia Olkiewicz akuratnie ma urodziny i akuratnie chce ze wszystkimi poświętować w Paszczy Lwa, muzycznie, tanecznie i śpiewaczo. Będzie barwnie i nie tylko po Polsku, jak znamy Magdę… Nie zabraknie zapewne węgierskich nut! Do grania będzie znów chętnych trochę, więc warto przyjść, posłuchać, potańczyć i pośpiewać z nami 🙂 No i hucznie zaśpiewać Sto lat, a zaraz potem Sto lat to za mało! W końcu taka Madzia mogłaby spokojnie ze dwieście czy więcej lat nam grać i śpiewać i umilać nam życie swoją energiczną i jakże radosną osobą!
Czyścimy zatem buty, szykujemy kiecki i spodnie, podkręcamy wąsa aby pląs nam wyszedł przednio na paszczowych dechach! Panie mogą podkręcić loka nad czołem! Wstęp wolny, scena otwarta i zabawa na milion procent gwarantowana! Zatem widzimy się 15go czerwca w Paszczy Lwa od 19tej!


Wstęp:
wolny

Miejsce:
Paszcza Lwa
ul. Kwietna 39, Gdańsk


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij