Przejdź do głównej zawartości strony

Szanowni!
Drugiej takiej imprezy już nie będzie!
Niezwykle Okazjonalny Potańc trafia się nam i trza ten traf wykorzystać! Nasza Niezrównana Agnieszka Błonkiewicz ma nielichą okazję do wiwatowania, świętowania, tańczenia i grania! Będzie się działo, oj będzie! Kto żyw, ten na paszczowe dechy proszon jest w celu świętowania wspólnego z muzyką, śpiewem, tańcem i radością okazywaną na wszelakie możliwe sposoby! Sto Lat też zaśpiewamy! Wstęp wolny, ale do zaopatrywania się w barze w napitki i przekąski zachęcamy nieustająco! Już 11go listopada, zbieżnie i niepodlegle – będziemy fetować jakże piękne urodziny Agi!
Żywo, żywo! w butach wyszykowanych, z instrumentami i głosami gotowymi na wszystko! Zagra i zaśpiewa zapewne wiele składów mniej i bardziej okazjonalnych!
Zapraszamy!


Miejsce:
Paszcza Lwa
ul. Kwietna 39, Gdańsk


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij