Przejdź do głównej zawartości strony

Na Podlasiu można znaleźć magiczne miejsca, które tylko czekają, aby wypełnić je działaniem, rozmowami, śmiechem i oczywiście śpiewem. Takie właśnie miejsce- Lipowe Zapłocie, stworzyła Magda, jego gospodyni. Stara podlaska chata na skraju wsi, z widokiem na las i łąki, emanująca równocześnie przeszłością, jak i wibrującą energią swojej właścicielki. Miejsce, które zauroczyło mnie od przekroczenia progu.

Lutowe spotkanie było uroczym wspólnym czasem, więc ponownie chcę zaprosić kobiety, tym razem na śpiewaczy majowy weekend. Na Podlasiu najpiękniej brzmią oczywiście tamtejsze pieśni, więc to będzie główna część naszego repertuaru.

Będzie też czas na spacery po lesie, pobliskich łąkach czy leniwe kontemplowanie widoków z tarasu ..

Główną naszą aktywnością będzie oczywiście śpiewanie, ale otwieramy przestrzeń na niespodziewane zdarzenia. Jeśli pogoda pozwoli, to do lasu na specjalny spacer zabierze nas Marysia.

Lipowe Zapłocie to nie tylko Magda i jej dom, ale też….zapachy. Lawendowe pola zasadzone ręką gospodyni przynoszą dary, które zamienia ona w kosmetyki. Będziemy mogły przywieźć z powrotem do domu lawendowe cudeńka.


Kiedy:
3-5.05,2024
zaczniemy w piątek o godz.16.00
skończymy w niedzielę ok 15.00
Gdzie:
Lipowe Zapłocie,
Zubacze 32
Koszt:
750 zł.
Cena obejmuje noclegi, wyżywienie wegetariańskie i warsztat.
Dojazd pociągiem:
ze stacji Warszawa Wschodnia do stacji Czeremcha jeżdżą pociągi. Potem odbieramy uczestniczki samochodem.
samochodem:
GPS dobrze lokalizuje miejsce- jeśli któraś uczestniczka wybierze tę opcję, zadbamy o carpooling
Miejsce rezerwuje zaliczka 200zł na konto:
Magdalena Bienias
21 1140 2004 0000 3302 7533 0167
lub blikiem na nr telefonu 531 677 699
Liczba uczestniczek ograniczona.

Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij