Przejdź do głównej zawartości strony

W ramach projektu Rodzinne ekomuzeum zapraszamy dzieci i rodziców/opiekunów na nowy cykl warsztatów, podczas których wykorzystamy moc różnych dziedzin kultury by wzmocnić, poprawić, a niekiedy i uzdrowić wzajemne relacje, rozwinąć kompetencje i umiejętność wzajemnego komunikowania.

Najbliższe warsztaty kulturo-terapeutyczne odbędą się w niedzielę 1 października o godzinie 10 w ogrodzie przy Domu Opowieści, Hucisko 32. Poprowadzą je wspaniałe Anna Psuty-Zając i Zofia Szyrajew – etnolożki, muzykantki, animatorki, komediantki, które współtworzą formację FIKSUM DYRDUM, czyli kapelę muzyczną, grającą tradycyjną muzykę wiejską i miejską, ogrywającą imprezy okolicznościowe, animującą wydarzenia angażujące społeczności lokalne, w oparciu o działania muzyczne i parateatralne, wykorzystując lub reanimując dawne zwyczaje i obyczaje. Wspólnie będziemy tworzyć złoto-jesienną atmosferę. Przybywajcie! Możecie zabrać coś do przekąszenia, w planach mamy ognisko i spróbujemy na nim zrobić… szarlotkę na patyku!

 


Miejsce:
Hucisko, 32-420 Hucisko, Polska

Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Rodzinne ekomuzeum”


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij