Przejdź do głównej zawartości strony

Nasze dwudniowe PRZEDSYLWESTROWE spotkanie jest dla tych wszystkich, którzy planują w gronie przyjaciół lub zaciszu domowym spędzić tanecznie Sylwestra przy polskich tradycyjnych melodiach dawnych oberków i polek. Oczywiście nasze warsztaty są także dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją taneczną przygodę z polskimi tańcami tradycyjnymi.

Podczas naszych intensywnych, dwudniowych warsztatów opanujemy w stopniu podstawowym kroki oberków i polek oraz zasady obowiązujące w niescenicznych formach tańca tradycyjnego, tak aby tańczenie nie sprawiało Wam trudności i dawało jak najwięcej przyjemności i radości.
Nauczymy się tańczenia i wirowania w parach, tańczenia po kole, a także używania różnego rodzaju prostych ozdobników zarówno w tańcach o metrum nieparzystym (rytmy mazurkowe) jak i o metrum parzystym (rytmy polkowe).

Opanowanie tych kroków i tanecznych zasad pozwoli Wam cieszyć się tańcem na wszelkich sylwestrowych potańcówkach, a wszystko to przy zachowaniu charakterystycznych cech stylu i manier wykonawczych.

Podczas warsztatów tańczyć będziemy do melodii z różnych regionów Polski.


Prowadzący:
Piotr Zgorzelski

Dla kogo:
poziom początkujący i średnio zaawansowani

Terminy:
29-30 grudnia ( poniedziałek)
piątek godz. 19-22
sobota godz. 12-15

Za ile:
– opłata SUPER PROMOCJA (płatne do 20 grudnia)
120 zł od osoby
100 zł od osoby (sparowani !)

– oferta STANDARDOWA (płatne po 20 grudnia)
150 zł od osoby
130 zł od osoby (sparowani !)

Miejsce:
Al. Jerozolimskie 123a, Ochota piątek (sala brązowa)/ sobota (sala czerwona)

Zgłoszenia:
UWAGA ! Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres:
[email protected]
oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na konto nr:
53 1240 6380 1111 0011 2397 1019
z dopiskiem:
SYLWESTER GRUDZIEŃ + imię i nazwisko

Co ze sobą zabrać:
Coś do picia, wygodny strój na zmianę. Ze względu na zimowe warunki NALEŻY WZIĄĆ ze sobą OBUWIE na zmianę z twardą najlepiej skórzaną podeszwą


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij