Przejdź do głównej zawartości strony

Listopadowej słoty się nie boimy, wnet ją tańcem odpędzimy.
Kolejny raz tej jesieni spotkamy się w siedzibie Reprezentacyjnego Dolnośląskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Wrocław” by przy dźwiękach tradycyjnej polskiej muzyki tańcować do upadłego. Swoimi rodzimymi melodiami uraczą nas wspaniałe kapele:
Dejcie Pozór – zespół grający tradycyjną śląską muzykę do tańca
Kapela Ozimkowicza – skupiająca się na muzyce, śpiewie i tańcu z rodzimego Pogórza Przemyskiego i Dynowskiego, czerpiąc repertuar od wiejskich muzykantów.
Zwyczajowo po północy open stage dla każdego kto będzie chciał spróbować swoich sił grając do tańca.
Zaczynamy od 20.00. kończymy gdy ostatni tancerze pójdą spać.


Miejsce:
siedziba RDZPiT „Wrocław” ul. Kościuszki 35A (wejście przez klatkę nr 37 od podwórza. Polecamy sprawdzić mapkę jak do nas dotrzeć)

Koszt:
Koszt uczestnictwa wynosi 60 zł od osoby, cena w całości przeznaczona jest na wynagrodzenia muzyków i ciepły posiłek jaki Wam zaserwujemy przed północą. Wpłaty prosimy dokonywać na konto Zespołu nr 95 1090 1522 0000 0000 5201 9061. Dla przyjezdnych możliwy nocleg dodatkowo płatny 10 zł.

Zapisy:
Na potańcówkę obowiazują zapisy przez email [email protected] lub przez messenger.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij