Przejdź do głównej zawartości strony

Szanowni Państwo,
czasy są niepewne, a pogoda nie dopisuje. Wszędzie wojny, GPW się wali, zima się zbliża, a rachunki za prąd to jakaś ponura tragikomedia. Cóż nam więcej pozostaje, niż przyjść w sobotę do Starej Karczmy i porządnie to wszystko wytańczyć? Inflacja od tego nie spadnie, ale przynajmniej zdrowie się trochę podreperuje.

Zaczynamy o 19.00, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przyjść wcześniej, zająć miejsce, zamówić sobie herbatę i ponarzekać na plakaty wyborcze.

Zagrają jak zwykle najlepsi beskidzcy muzycy, więc jeśli czujesz, że jesteś najlepszym beskidzkim muzykiem, nie może Cię tu zabraknąć.
Natomiast tańczyć nie trzeba wcale potrafić, więc nawet jeśli masz dwie lewe nogi i pięty z przodu, gwarantujemy, że muzyka dud porwie Cię i poniesie, czy Ci się to spodoba, czy nie.

Wstęp jest bezpłatny, a w sprawie rezerwacji miejsc należy się kontaktować ze Starą Karczmą.


Odpowiedzi na palące pytania udzielają:
Rafał 500488112
Przemek 880386868

Wstęp:
wolny

Miejsce:
Stara Karczma w Jeleśni


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij