Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na potańcówkę w ogrodzie restauracji u Milscha! Czekają na nas świeże dechy do tańca. Usłyszycie miejskie szlagiery – od walczyków po tanga i fokstroty – oraz wiejskie oberki, mazurki i polski. Zagra dla Was niezastąpiony Bartosz Puliński (harmonia trzyrzędowa) i goście. Dla tych, którzy jeszcze nie potrafią, a chcieliby poznać podstawy dawnych tańców przewidujemy mini warsztaty.

Bartosz Puliński – harmonista, członek zespołu Diabubu, grającego muzykę tradycyjną z Polski centralnej. Uczeń ostatnich muzykantów regionu łowickiego i łęczyckiego. Autor projektu etnograficznego Melodie Miasta Łodzi. Instruktor zespołu folklorystycznego Byszewianie, działającego w Gminno-Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie.


Miejsce:
U Milscha, Łódź

Wstęp – do kapelusza

Organizator:
Po Staremu
U Milscha


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij