Przejdź do głównej zawartości strony

Jeszcze dobrze nie opadły świeże emocje po zabawie w Zaściankach, a my już chcemy Was serdecznie zaprosić do remizy OSP w Sawkach (gm. Międzyrzec Podlaski)!

Szykuje się kolejne baaardzo energetyczne popołudnie oraz długa taneczna noc w doborowym towarzystwie i sielskiej przestrzeni. Tym razem warsztaty wraz z potańcówką odbędą się jednego dnia co zapewne wielu zainteresowanym ułatwi logistykę.

Harmonogram wydarzeń w sobotę
godz. 14.00–16.30 – otwarte warsztaty instrumentalne „po lubelsku” z Przemkiem Łozowskim z Lublina
godz. 17.00–18.30 – warsztaty tańców tradycyjnych z Katarzyną Tucholską z Lublina
godz. 19.00 – potańcówka na dechach przy dźwiękach kapeli Kanka Franka.

Zachęcamy do brania w nich udziału, będzie również możliwość wypożyczenie instrumentów – bębenków obręczowych czy skrzypiec – i sprawdzenia swoich sił czy nauki od podstaw!

Zapraszamy także wszystkie osoby grające już na instrumentach dętych, smyczkowych, perkusyjnych oraz harmonii czy akordeonie.

Do zobaczenia! Już nie możemy się Was doczekać

Miejsce:
Remiza OSP w Sawkach

Wydarzenie jest całkowicie nieodpłatne

Na warsztaty obowiązują zapisy:
665 263 717.

Poczęstunek:
wdrażamy imprezę koszyczkową. Każdego, kto ma taką możliwość, zachęcamy do przygotowania drobnych przekąsek, słodkości, lub innych smakołyków. Wspólnie budujmy dobre sąsiedztwo troszczmy się o siebie nawzajem.

Organizator:
GOK Międzyrzec Podlaski

Projekt jest realizowany w ramach programu Kultura-Interwencje. Edycja 2023 z Narodowe Centrum Kultury


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij