Przejdź do głównej zawartości strony

Potańcówka w dziesięciolecie Taboru Domu Tańca w Sędku!
Z okazji jubileuszu zjeżdżamy się do matecznika, żeby się spotkać, pograć, potańczyć, powspominać i pospacerować, porozmawiać przy drodze i pod sklepem.

Organizujemy się oddolnie.

☰PIĄTEK (04.08.)☰

ZJAZD
17:30-19:00
próba Orkiestry Taboru Kieleckiego i wolny wieczór (więcej informacji wkrótce)

☰ SOBOTA (05.08.)☰

17:30-19:00
próba Orkiestry Taboru Kieleckiego

20:00-23:00
POTAŃCÓWKA NA DECHACH

Podczas prób Orkiestry Taboru Kieleckiego wspólnie przećwiczymy i odegramy najpiękniejsze stare przeboje z Sędka i okolic.

Zapraszamy szczególnie z trąbkami, akordeonami, klarnetami, saksami, tubami, tenorami, skrzypcami. Jeśli masz ochotę stawić się z jeszcze jakimś innym instrumentem, daj znać w formularzu zgłoszeniowym: https://forms.gle/b3P6nMELzgZsPLEX8

Sobotnia potańcówka odbędzie się w niezapomnianej scenerii taborowego parkietu!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

O miejsca noclegowe i wyżywienie należy zadbać we własnym zakresie.
Na miejscu będzie można rozbić namiot w Czerwcowym Sadzie, tylko pamiętaj, że to będzie będzie pole „na dziko”, bez infrastruktury pola namiotowego, bez wody, czy prądu. Przygotuj się odpowiednio i zabierz ze sobą przybory kempingowe. I daj nam o tym znać w formularzu zgłoszeniowym:
https://forms.gle/uvXmXmRRmQPKsQtFA

Weź buty do tańca, instrumenty i pełne picia i jedzenia kosze piknikowe.

Na miejscu nie ma wyszynku.
Najbliższy bar w Złotej Wodzie.

No to jak? Widzimy się?!?

Organizatorzy:
Dom Tańca
Kielecka Szkoła Tradycji
Akademia Kolberga

Projekt jest realizowany we współpracy z Narodowym Instytutem Muzyki i Tańca w ramach Programu Akademia Kolberga 2023 prowadzonego przez Forum Muzyki Tradycyjnej oraz Pracownię Muzyki i Tańca Tradycyjnego w NIMiT. Projekt jest finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Patronem medialnym jest muzykatradycyjna.pl


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij