Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na kolejny, jesienny cykl warsztatów poniedziałkowych wokół muzyki tradycyjnej! Tym razem będziemy uczyć się tradycyjnych TAŃCÓW z Igą Fedak, jednak osoby grające – czy to uczestnicy naszych warsztatów, czy też nie – będą mogli do tych warsztatów po prostu zagrać, razem z Kapelą Fedaków.

Na zajęciach będziemy poznawać i doskonalić ogólne umiejętności taneczne w takich tańcach jak polka, walczyk, kujawiak czy oberek. Podczas każdych zajęć bonusem będą ludowe zabawy z różnych stron. Będziemy też otwarci (jak zwykle) na specjalne życzenia taneczne od uczestników zajęć!

TAŃCZĄCYCH zapraszamy niezależnie od poziomu umiejętności. Dobrze będzie przyjść w wygodnym do tańca stroju i wziąć wygodne do tańca obuwie (najlepiej nie za miękkie… i nie za twarde!).

GRAJĄCYCH zapraszamy z własnymi instrumentami, jeśli nie chodziliście na nasze warsztaty, możecie do nas napisać, żeby wiedzieć, co będziemy grać (na mesendżerze lub ka[email protected]). Staramy się grać ze słuchu i z nagrań.

Czekamy na Was!
Kapela Fedaków


Warsztaty odbywać się będą
w poniedziałki od 18:30 do 20:00
w Katowicach, przy ul. Sienkiewicza 36/16 (parter!).

Za warsztaty można wrzucić do skarbonki dobrowolny datek na cele statutowe

W razie pytań – piszcie:
[email protected]


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij