Przejdź do głównej zawartości strony

Po Ścianach!

Cotygodniowe tradycyjne spotkania taneczne.
Dla tych którzy chcieliby nauczyć się tańczyć, dla tych, którzy w tańcu nie jedne buty już zdarli. Dla dużych i małych, muzykantów, grajków, bębnistów, basistów, amatorów i zawodowców. Dla wszystkich.

Otwarte spotkania na których będzie można nauczyć się tańczyć polskie tańce tradycyjne w formie niestylizowanej. Poziom grupy od Sasa do Lasa- zapraszamy wszystkich niezależnie od stopnia zaawansowania.

Tańczymy do muzyki na żywo!
Weź na plecy skrzypce, baraban, harmonię, cymbały i przyjdź zagrać z nami.


Miejsce:
Lublin, Jezuicka 4, Kuchnia Klasztorna

Czas:
w środy o 19.00

Z kim:
Nad poprawnym wykonaniem pierwszych kroków i zrozumieniu sensu okrzyku „Po Ścianach!” czuwać będzie Katarzyna Tucholska.

Kto zagra:
Zapraszamy zarówno doświadczonych muzyków, jak i tych, którzy chcieliby nieśmiało zadebiutować na scenie. skontaktuj się z nami, jeśli chcesz być głównym muzykiem wieczoru, lub po prostu weź instrument i dołącz do powarszatwowego grania.

Wstęp:
Co łaska do kapelusza

Organizator:
Po ścianach


Źródło informacji:
– materiały przesłane przez organizatorów
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij