Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na warsztaty z Iryną Klymenko, wybitną znawczynią pieśni ukraińskich, zasłużoną badaczką i doświadczoną pedagożką, znakomitą śpiewaczką, znaną m.in. ze słynnego zespołu Drewo z Kijowa.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które już miały do czynienia ze śpiewem tradycyjnym i chcą się porządnie nauczyć nowych pieśni.*

sobota: g. 11-13, 14-16
niedziela: g. 11-13, 14-16

Iryna Klymenko
Etnomuzykolożka, doktor wiedzy o sztuce (habilitowana), wybitna śpiewaczka tradycyjna. Profesor Narodowej Ukraińskiej Akademii Muzycznej w Kijowie. Przeprowadziła ponad 90 wypraw do ukraińskich wsi, zbadała ponad 400 miejscowości. Autorka dwóch monografii naukowych, ponad 75 artykułów naukowych. Przez wiele lat śpiewała jako główna solistka w zespole Drewo z Kijowa, a następnie w zespołach Hurtoprawcy, Babsky Kozaczok.


Miejsce:
Sala Wysoka w Czasoprzestrzeni (Zajezdnia Dąbie)
ul. Tramwajowa 1-3, Wrocław

Zapisy:
Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.
[email protected]

Wstęp:
210 zł – przedpłata do 10.10.2022
230 zł – do 14.10.2022
250 zł – w dniu rozpoczęcia warsztatów

* W zgłoszeniu prosimy napisać kilka słów o swoim doświadczeniu w śpiewie tradycyjnym – to pomoże prowadzącej lepiej dobrać repertuar dla grupy warsztatowej.
Jeśli bardzo się interesujesz ale nie wiesz czy podołasz, to też do nas napisz! Jeśli zbierze się grupa zapalonych początkujących, to być może uda się niebawem zorganizować także warsztaty „od podstaw


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij