Przejdź do głównej zawartości strony

Na koniec karnawału trzeba się wytańczyć! Nie ma lepszej okazji ku temu niż spotkać się przy muzyce na żywo! Dobrą zabawę zapewni zespół Światowce. Nie ma opcji,żeby czyjaś nóżka nie poszła w ruch.

Moi drodzy! Czujcie się zaproszeni, ale by nam się udało spotkać musimy zebrać środki na potańc.
Można kupić bilety w przedsprzedaży, co nam pozwoli określić wielkość sali.
zrzutka.pl…

Inicjatywa jest całkowicie oddolna. Słupsk Tradycyjny to nieformalna grupa zafascynowana muzyką i sztuką tradycyjną. Imprezę robimy bez wsparcia zewnętrznego i sukces zależy tylko i wyłącznie od Was. My zrobimy wszystko byście się dobrze bawili.

Światowce grają muzykę tradycyjną Polski. Muzyka przede wszystkim do tanecznego wirowania, jednak do posłuchu też potrafią ładnie „pogładzić”. Kapela powstała w Poznaniu, a sami muzycy pochodzą z różnych stron Wielkopolski. W graniu do tańca mają spore doświadczenie – w tym jak i innych składach zjechali całą Polskę przygrywając do tańca na potańcówkach i festiwalach. Zabrzmią oberki, mazurki, poleczki, walczyki, tanga i fokstroty.


Miejsce:
By klimat zabawy jeszcze bardziej przypominał ten z minionych lat, zapraszamy do Świetlicy w podsłupskim Bierkowie. Przecież to rzut beretem z miasta, a mieszkańcy tzw. BPLu mogą spokojnie wrócić nawet spacerkiem.

Bilety:
20 zł od osoby
30 zł od pary
można wesprzeć większą kwotą, wymienimy wtedy Cię jako sponsora
zrzutka.pl…

Organizator:
Słupsk Tradycyjny


Źródło informacji:
– materiały przesłane przez organizatorów
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij