Przejdź do głównej zawartości strony

Po karnawałowym cyklu warsztatów tanecznych zapraszamy na finałową potańcówkę!
Będzie oczywiście muzyka na żywo (Kapela Fedaków i Kapela Dejcie Pozór), instruktaże taneczne (tańce śląskie, powolniak na specjalne zamówienie oraz polka i walczyk), a także okazja do spotkania.

W każdy poniedziałek karnawału spotykaliśmy się aby uczyć się śląskich i polskich tańców tradycyjnych, szlifować swoje umiejętności taneczne, a także po prostu tańczyć przy muzyce na żywo!

Zajęcia prowadziła i potańcówkę poprowadzi Iga Fedak – etnolog, etnomuzykolog, instruktorka tańca ludowego, propagatorka śląskich i polskich tańców tradycyjnych.
Na potańcówkę zapraszamy każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania tanecznego. Dobrze będzie ubrać się wygodnie, a także zadbać o komfortowe, bezpieczne obuwie.

Począwszy od kolejnego poniedziałku zapraszamy Was na cotygodniowe spotkania warsztatowe z polską muzyką tradycyjną. Rozpoczniemy wielkopostnym spotkaniem śpiewaczym (7.03), które poprowadzi Iga Fedak, a następnie zaprosimy Was na cykl warsztatów muzycznych z Kubą Fedakiem. Będziemy się spotykać w każdy poniedziałek o 18:30 w Katowicach przy ul. Sienkiewicza 36/16.
Wszelkie pytania i wątpliwości kierujcie do Kapeli Fedaków (fb lub [email protected])


Miejsce:
Teoria
Katowice, Dworcowa 13

Organizatorzy:
Kapela Fedaków
Śląsk Folkowy


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij