Przejdź do głównej zawartości strony

29 stycznia 2023, znów zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Chcemy wesprzeć to granie śpiewem i potrzebujemy Waszej pomocy!

Nowy Rok jeszcze na dobre się nie rozkołysał. To dobry moment, żeby życzyć wszystkim pomyślności, obfitości i oczywiście – zdrowia, a przy okazji zrobić coś dobrego. Zapraszamy Was do wspólnego kolędowania 3 dni przed finałem, w najbliższy czwartek 26 stycznia. Specjalnie dla podopiecznych Fundacji WOŚP zaśpiewamy – razem z Wami! – tradycyjne kolędy ukraińskie oraz bardzo stare polskie kolędy życzące. Będzie dźwięcznie i radośnie!


Wydarzenie ma charakter spotkania śpiewaczego; nie jest koncertem. Towarzyszy 31. Finałowi WOŚP pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!” Prosimy też o wsparcie finansowe akcji przez wpłaty na e-skarbonkę, którą specjalnie w tym celu założył w imieniu Kuczeryków Kuba:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/gt7yh1

Teksty kolęd znajdziecie tutaj:
https://drive.google.com/…/17cvBtX…/view…
Można je wydrukować lub przybyć z urządzeniem mobilnym.

Miejsce:
26 stycznia 2023, godz. 19:00-20:30
Katowice Miasto Ogrodów, I piętro, sala Muzykodrom
pl. Sejmu Śląskiego 2


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij