Przejdź do głównej zawartości strony

W ostatnią z przedadwentowych niedziel zapraszamy na specjalną imprezę, na której do tańca zagrają aż dwie orkiestry dęte!

Warszawsko-Lubelska Orkiestra Dęta oraz Wihajster – Orkiestra Taneczna z Wolsztyna zagrają pod nogę tradycyjny, polski repertuar. WLOD z akcentem na oberki, polki i walce, Wihajster bardziej w stronę miejskich tang i fokstrotów, choć światy te będą się często przeplatać i świetnie uzupełniać tego wieczoru.
To najprawdopodobniej ostatnia w tym roku okazja, żeby zawirować do muzyki orkiestr dętych w takim stężeniu. Będzie głośno, zapraszamy!

Miejsce:
Nowy Świat Muzyki
Warszawa, ul. Nowy Świat 63

Bilety w cenie 20 zł dostępne na wejściu

Uwaga! W Nowym Świecie Muzyki przybyłych obowiązują paszporty covidowe, które będą sprawdzane na wejściu. Limit osób podczas imprezy ograniczony jest do 100 osób. Prosimy o uprzednie uwzględnienie tych zasad i odpowiednio wczesne przybycie.

Zobacz:
Warszawsko-Lubelska Orkiestra Dęta
Wihajster – Orkiestra Taneczna

 


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij