Przejdź do głównej zawartości strony

„А Лявоніху Лявон палюбіў…” („A Lawonichę Lawon pokochał…”) …
to ponoć najbardziej znana przyśpiewka do najbardziej rozpoznawalnego białoruskiego tańca tradycyjnego. My mamy Oberka z przyśpiewkami, a nasi bliscy sąsiedzi Lawonichę właśnie! 13-go kwietnia 2024 niebywała gratka muzyczno-taneczna w Paszczy Lwa! Będzie można posłuchać muzyki i potańczyć na białoruską nutę! Do tańca zagra Kapela Eugena Baryshnikau w składzie instrumentalnym: dudy, skrzypce i bębenek. W tajniki taneczne wprowadzać będzie Maria Latyshava. Oj, będzie magicznie i z przytupem! Korowodowo, parowo i grupowo! Wiosna to doskonały czas żeby śpiewać i tańczyć i grać miłosne nuty! A jeśli te nuty są białoruskie, to już cymes nie z tej Ziemi! Druga taka okazja może się nie trafić!


Miejsce:
Paszcza Lwa
ul. Kwietna 39, Gdańsk

Wstęp:
Wjazd ledwie 30zł, z czego 10zł do wykorzystania w barze. Ilość miejsc ograniczona pojemnością Lwiej Paszczy, zatem bądźcie punktualnie!


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij