Przejdź do głównej zawartości strony

Warsztaty tańca z Piotrem Zgorzelskim w Katowicach.

Podczas warsztatów opanujemy w stopniu podstawowym kroki oberków i polek oraz zasady obowiązujące w niescenicznych formach tańca tradycyjnego, tak aby tańczenie nie sprawiało Wam trudności i dawało jak najwięcej przyjemności i radości.

Nauczymy się tańczenia i wirowania w parach, tańczenia po kole, a także używania różnego rodzaju prostych ozdobników zarówno w tańcach o metrum nieparzystym (rytmy mazurkowe) jak i o metrum parzystym (rytmy polkowe).

Opanowanie tych kroków i tanecznych zasad pozwoli Wam cieszyć się tańcem na miejskich i wiejskich potańcówkach, a wszystko to przy zachowaniu charakterystycznych cech stylu i manier wykonawczych.

Podczas warsztatów tańczyć będziemy do melodii z różnych regionów Polski.

🔳 Podczas warsztatów pojawią się ćwiczenia rytmiczne, dzięki którym wyrobicie w sobie poczucie rytmu, koordynację ruchową, wzmocnicie tężyznę fizyczną oraz nadacie swoim ruchom tanecznym siłę, płynność i lekkość .
🔳 Opanujecie kroki oraz zasady obowiązujące w niescenicznych formach tańca tradycyjnego, wykonywanego na potańcówkach, tak aby tańczenie sprawiało Wam jak najwięcej przyjemności i radości.
🔳 Dzięki uczestnictwu w warsztatach wzmocnicie swoją kondycję i koordynację fizyczną oraz nadacie swoim codziennym ruchom więcej gracji.
🔳 Nasze warsztaty pomogą Wam przełamać lęk i tremę przed tańczeniem w ogóle, oraz – co bardzo ważne – przed tańczeniem z drugim człowiekiem w parze lub w grupie.
🔳 Będzie to też duża porcja inspiracji, dobrej zabawy, w gronie fantastycznych osób, które przychodzą na nasze warsztaty.
🔳 Będzie to również pretekst do poznania się nawzajem, co pomorze Wam do szybkiego znalezienia sobie partnera/partnerki do tańca na najbliższej potańcówce.


KTO PROWADZI?
Piotr Zgorzelski

DLA KOGO?
poziom początkujący i średnio zaawansowani

KIEDY?
17–18 luty ( sobota-niedziela)
sobota od godz. 12.00 do 15.00
niedziela od godz. 10.00 do godz. 12.45

UWAGA! to są dwudniowe warsztaty czyli nie ma możliwości uczestniczenia w pojedynczym warsztacie.

ZA ILE?
– opłata SUPER PROMOCJA (płatne do 6 lutego)
120 zł od osoby
100 zł od osoby (sparowani!)
– opłata PROMOCYJNA (płatne do 14 lutego)
140 zł od osoby
120 zł od osoby (sparowani!)
– oferta STANDARDOWA (płatne po 14 lutym)
160 zł od osoby
140 zł od osoby (sparowani!)

GDZIE?
Jagiellońska 11/1, Katowice
Sala: Sala nr 1

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY:
UWAGA ! Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres:
[email protected]
oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na konto nr:
53 1240 6380 1111 0011 2397 1019
z dopiskiem:
OBERKI KATOWICE LUTY + imię i nazwisko

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Coś do picia, wygodny strój + podkoszulek na zmianę i obuwie z twardą najlepiej skórzaną podeszwą.
Ze względu na zimowe warunki należy wziąć obuwie z twardą podeszwą na zmianę (byty z bardzo dobrą przyczepnością np. trampki, adidasy ZOSTAWIAMY W SZAFIE!) .

REGULAMIN ORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW:
1. W związku z COVID obowiązują wszystkie aktualne obostrzenia.
2. Opłata nie podlega zwrotowi w wypadku rezygnacji przez uczestnika warsztatów (poza sytuacjami wymienionymi w regulaminie).
3. W przypadku małej ilości zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w tym przypadku zwracana jest opłata za odwołane zajęcia osobom, które za nie zapłaciły w wysokości nominalnej. Uczestnicy otrzymają informację mailową lub telefoniczną.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione uczestnikom. Sugerujemy, aby uczestnicy warsztatów posiadali aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW.
5. Zabrania się filmowania, nagrywania i fotografowania zajęć bez zgody Organizatorów. Organizator ma pełne prawa do sfotografowania, nagrywania i sfilmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału na wszelkich polach eksploatacji oraz może udzielać zgody innym podmiotom w tym zakresie.
6. Zgłoszenie udziału i uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji w przypadku publikacji zdjęć i filmów z warsztatów przez organizatora oraz partnerów współpracujących z organizatorem.
7. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika, warunków uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 101 poz. 926


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij