Przejdź do głównej zawartości strony
W równonoc letnią zapraszamy na magiczny wieczór pełen atrakcji.
Dla gości przygotowaliśmy: koncert muzyki ludowej zespołu Wowakin, grę terenową dla dzieci „Poszukiwanie Kwiatu Paproci”, warsztaty z plecenia wianków i inne atrakcje.
Zapraszamy dzieci i opiekunów!

Program:

18.00 – animacje dla dzieci – plastyczne, bańki, plecenie wianków i inne,

18.15 – piosenki z Ukrainy w wykonaniu Diany Havryliuk,

18.30 – Teatr Afera,

19.00 – I cz. – koncert w wykonaniu zespołu Wowakin i Maryny C. Pieśń o Sobótce Jana Kochanowskiego i potańcówka,

19.45 – Familijna Gra Terenowa – „Poszukiwanie Kwiatu Paproci”,

20.00 – II cz. – koncert w wykonaniu zespołu Wowakin i Maryny C. Pieśń o Sobótce Jana Kochanowskiego i potańcówka,

20.45 – pochód z wiankami nad Potok Służewiecki i puszczanie wianków.

 WOWAKIN – Trio specjalizuje się w muzyce folkowej, łącząc ludowe brzmienie z nowoczesną aranżacją. Ich spotkanie muzyczne tworzy energetyczną mieszankę opartą wprawdzie na muzyce tradycyjnej ale też mocno wchodzącą we współczesność. Podejście do muzyki odznacza się swobodą, improwizacyjnością, brawurą wykonawczą. Zespół jest laureatem konkursu Polskiego Radia Nowa Tradycja’16, reprezentował kraj na Womex’17, wystąpił też na najważniejszych festiwalach muzyki świata, m.in.: EthnoPort’18, Skrzyżowanie Kultur’18, Budapest Ritmo’18, CrossRoads’19 Ostrawa, Globaltica’19 oraz festiwalach folkowych i warsztatach w Belgii, Hiszpanii, USA . Trio WoWaKin wydało we wrześniu 2017 swój debiutancki album ‘Kraj za miastem’ a we wrześniu 2020 album „Wiązanka” (Tha Bunch). Drugi album Wowakinu- Wiązanka dostał II miejsce w konkursie Polskiego Radia na Folkowy Fonogram Roku. W marcu tego roku w prestiżowym brytyjskim Songlines Magazine ukazała się bardzo dobra recenzja albumu oraz wyróżniono go jako TOP 10.


Miejsce:
Amfitear i park przy Służewskim Domu Kultury, Warszawa

Wstęp:
wolny/ dla dzieci i opiekunów


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij