Przejdź do głównej zawartości strony

18 listopada urodził się pewien inżynier. Odkupił za bezcen od swojego pracodawcy podupadające przedsiębiorstwo, w którym pracował i wprowadził w życie wszystkie innowacje na które nie chciał się poprzedni właściciel zgodzić. Emil Škoda. I wszystko jasne! Jak mawiają czesi – to je dobry napad! A pan Škoda miał napad wybitnie dobry! Z okazji jego urodzin zapraszamy na Potańc zakręcony jak czeski film. Będzie słodko i fascynująco. Wybaczamy czeskie błędy na parkiecie! Wjazd to ledwie 30 zeta, z czego 10 do wykorzystania w barze na piveczko czy vódeczkę. Knedliki a utopence w zakresie własnym. Pod nogi, co ich żałować nie trzeba, zagrają Słodkie Fascynacje, co jak czeski język cieszyć będą ucho i pieścić będą zmysły. Zatem jak będzie? Daš se jednou Tanec? Zveme!

Impreza ma charakter potańcówki z muzyką tradycyjną graną na żywo. Zapraszamy serdecznie – umiejętności taneczne nie mają większego znaczenia.


Miejsce:
Paszcza Lwa,
ul. Kwietna 39, Gdańsk

Wstęp:
30 zł, z czego 10 do wykorzystania w barze


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij