Przejdź do głównej zawartości strony

Najpopularniejsze TAŃCE PODKARPACIA to dwudniowe, intensywne warsztaty tańców tradycyjnych w formach niescenicznych, które po raz kolejny poprowadzimy we WROCŁAWIU.

Podczas warsztatów nauczycie się najpopularniejszych tańców, które w różnych wariantach spotkać można na terenie całego Podkarpacia.

Pojawi się zatem trójmiarowy sztajerek oraz wolny, a także charakterystyczna dla tych terenów polka z nogi, polka uginana i tramla. Wszystko zaś okrasimy korowodową okółką.

Uczestnicy podczas warsztatów opanują w stopniu podstawowym umiejętność wirowania w parze oraz tańczenie w parze po kole, a także używania różnego rodzaju prostych ozdobników.

🔳 Podczas warsztatów pojawią się ćwiczenia rytmiczne, dzięki którym wyrobicie w sobie poczucie rytmu, koordynację ruchową, wzmocnicie tężyznę fizyczną oraz nadacie swoim ruchom tanecznym siłę, płynność i lekkość .
🔳 Opanujecie kroki oraz zasady obowiązujące w niescenicznych formach tańca tradycyjnego, wykonywanego na potańcówkach, tak aby tańczenie sprawiało Wam jak najwięcej przyjemności i radości.
🔳 Będzie to też duża porcja inspiracji, dobrej zabawy, w gronie fantastycznych osób, które przychodzą na nasze warsztaty.
🔳 Będzie to również pretekst do poznania się nawzajem, co pomorze Wam do szybkiego znalezienia sobie partnera/partnerki do tańca na najbliższej potańcówce.


Prowadzący:
Piotr Zgorzelski
Dla kogo:
poziom podstawowy i średnio zaawansowany
Terminy:
18 listopada w godz. 14.00 – 17.00
19 listopada w godz. 12.00 – 15.00
Koszt:
OPŁATA PROMOCYJNA przy wpłatach do 10 listopada
120 zł od osoby
100 zł od osoby (sparowani !!!)
OPŁATA STANDARDOWA przy wpłatach po 10 listopada
150 zł od osoby
130 zł od osoby (sparowani !!!)
Miejsce:
Siedziba Reprezentacyjny Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca „Wrocław”
ul. Kościuszki 35A 50-011 Wrocław
II p.
Zgłoszenia:
UWAGA ! Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres:
[email protected]
oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na konto nr:
53 1240 6380 1111 0011 2397 1019
z dopiskiem: PODKARPACIE WROCŁAW + imię i nazwisko
Co ze sobą zabrać:
Coś do picia, wygodny strój + podkoszulek na zmianę. NALEŻY WZIĄĆ ze sobą OBUWIE na zmianę z twardą najlepiej skórzaną podeszwą.

Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij