Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji online oryginalnych starych fotografii Muzykantów oraz Samouczka na harmonię trzyrzędową Bolesława Buchalskiego. Kupując zdjęcie lub książkę zasilasz szczytny cel – wydanie płyty Senjawazabawa z kołysankami jak marzenie. Fotografie, które można kupić w ramach aukcji online znajdziecie w części “dyskusja”, można je licytować na stronie wydarzenia Muzykanci jak ze snu / aukcja online, od teraz do 23 grudnia 2022 do godz. 21. W poście – opisie każdego zdjęcia / książki podana jest cena wywoławcza, a swoją proponowaną cenę należy wpisać jako komentarz do posta (nie do zdjęcia) i będzie widoczna jako aktualna oferta. Zdjęcia oraz książkę będzie można odebrać lub wyślemy na koszt kupującego po zakończeniu aukcji. Wygrywający aukcję wpłaca zadeklarowaną kwotę na konto zrzutki na wydanie płyty Senjawazabawa:

https://zrzutka.pl/7h4s58

Zapraszamy do udziału i udostępnień.


Link do aukcji: Muzykanci jak ze snu


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij