Przejdź do głównej zawartości strony

Akademia Tańca Tradycyjnego / Polish Academy of Traditional Dance na warsztaty tańca. Prowadzenie – Piotr i Bogumiła Zgorzelscy.

Taniec jest żywą materią i podobnie jak 100 czy 200 lat temu w sposób naturalny ulega ciągłym zmianom, rozwija się, choć proces ten współcześnie jest o wiele szybszy niż dawniej.

Freestyle to nowa formuła tańczenia polskich tańców tradycyjnych, zwłaszcza w metrum nieparzystym, który coraz częściej zaczyna pojawiać się na miejsko-wiejskich potańcówkach w całej Polsce, wzbogacając nasze rodzime tańce o nowe ozdobniki i formy stylistyczne.

Na początku nauczymy się kroków tradycyjnych walczyków i oberków oraz tradycyjnego stylu tańca.

Następnie rozwiniemy nasze umiejętności w zakresie płynnego tańczenia w parze, stosowania ozdobników i manier wykonawczych wziętych z różnych regionów w Polsce. Na tej bazie zaczniemy improwizować i rozwijać poznane formy wzbogacając je o formy i ozdobniki taneczne zaczerpnięte z innych niż polska tradycji tanecznych.

Tak jak zmienia się język, którym posługujemy się na co dzień, tak zmieniać się i rozwijać się będzie nasz taniec, który choć w duchu i stylu dawnych tańców będzie „gadać” we współczesny sposób.

To już ostatnie regularne zajęcia przed wakacjami.


DLA KOGO?
poziom podstawowy i średnio zaawansowany

KIEDY?
Co tydzień w czwartki (1/15/22/29 czerwca) w godz. 18.10 do 19.40 (

ZA ILE?
Uważamy, że żeby nauczyć się czegokolwiek potrzebna jest systematyczność, co za tym idzie by uczestniczyć w naszych spotkaniach trzeba zapisać się na cały cykl, który obejmuje 4 spotkania.
– opłata PROMOCYJNA za 4 spotkania (płatne do 26 maja)
150 zł od osoby
100 zł od osoby (sparowani !!!)
Dla osób uczestniczących w warsztatach majowych (- 25 zł) za zajęcia które się nie odbyły 4 maja.
– oferta STANDARDOWA za 4 spotkania (płatne do 31 maja)
200 zł od osoby
150 zł od osoby (sparowani) !!
Dla osób uczestniczących w warsztatach majowych (- 25 zł) za zajęcia które się nie odbyły 4 maja.

GDZIE?
Terminal Kultury Gocław
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, 03-984 Warszawa
II piętro / sala 205

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY:
UWAGA !!!
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres: [email protected]
oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na konto nr:
53 1240 6380 1111 0011 2397 1019
z dopiskiem:
FREESTYLE czerwiec + imię i nazwisko

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ ?
Coś do picia, wygodny strój + podkoszulek na zmianę. NALEŻY WZIĄĆ ze sobą OBUWIE na zmianę z płaską, najlepiej skórzaną podeszwą.

REGULAMIN ORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW I POTAŃCÓWKI:
1. W związku z COVID obowiązują wszystkie aktualne obostrzenia.
2. Opłata nie podlega zwrotowi w wypadku rezygnacji przez uczestnika warsztatów (poza sytuacjami wymienionymi w regulaminie).
3. W przypadku małej ilości zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w tym przypadku zwracana jest opłata za odwołane zajęcia osobom, które za nie zapłaciły w wysokości nominalnej. Uczestnicy otrzymają informację mailową lub telefoniczną.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione uczestnikom. Sugerujemy, aby uczestnicy warsztatów posiadali aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW.
5. Zabrania się filmowania, nagrywania i fotografowania zajęć bez zgody Organizatorów. Organizator ma pełne prawa do sfotografowania, nagrywania i sfilmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału na wszelkich polach eksploatacji oraz może udzielać zgody innym podmiotom w tym zakresie.
6. Zgłoszenie udziału i uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji w przypadku publikacji zdjęć i filmów z warsztatów przez organizatora oraz partnerów współpracujących z organizatorem.
7. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika, warunków uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 101 poz. 926

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij