Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na popotańcówkowe piknikowe śniadanie.
Stół będzie miał charakter składkowy. Zachęcamy do przynoszenia swojego wkładu – dzięki temu na pewno niczego nie zabraknie!
Ale bez obaw, my też się zaopatrzymy. Dołączy do nas Orkiestra Dęta ze Zdziłowic i US Orchestra, które stworzą oprawę muzyczną stawiającą na nogi lepiej niż kawa.

Zagrają:
☛ Orkiestra Dęta ze Zdziłowic – jedna z ostatnich grających do tańca orkiestr Roztocza
☛ US Orchestra – ukraiński zespół, grający tradycyjną muzykę śniadaniowo-taneczną.
☛ przyjaciele!

A w środku domku do zwiedzania
☛ WYSTAWA RYSUNKÓW DANIELA DE LATOURA

ZAPRASZAMY!

Spotkaliśmy się i okazało się, że jest nam ze sobą po drodze. My, czyli Fundacja PRZEKRÓJ i Otwarty Jazdów, zapraszamy na Labę, święto czasu wolnego!
W pierwszy weekend września, od rana do wieczora (a nawet do późnej nocy) na warszawskim Jazdowie będziemy razem medytować i tańczyć, jeść i czytać, uprawiać ogródek i poezję, chwytać wiatr, słońce i miłe chwile. Główne wydarzenie i cały program festiwalu –https://www.facebook.com/events/1047939239239847
Na wszystkie wydarzenia festiwalu – wstęp wolny, oczywiście. Taka Laba!

Otwarty Jazdów to największe oddolne centrum kultury i edukacji w Polsce. Pracuje i żyje tutaj niezwykła społeczność, złożona z mieszkańców oraz społeczników zrzeszonych jest w Partnerstwie Otwarty Jazdów, które zmierza do wypracowania społecznego systemu zarządzania tym miejscem wprowadzając nowe mechanizmy współdziałania miasta i obywateli.
Możecie wesprzeć działania Otwartego Jazdowa, więcej informacji tutaj: https://jazdow.pl/wesprzyj/

Miejsce:
Ambasada Muzyki Tradycyjnej
Jazdów 3/20, Warszawa

Wstęp:
wolny

Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij