Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na huczne obchody święta czasu wolnego. Potańcówka ponad podziałami wiekowymi, płciowymi i regionalnymi, zarówno po stronie grających, jak i tancerzy.
Jednym słowem – Labanga!

Zagrają:
☛ Orkiestra Dęta ze Zdziłowic – jedna z ostatnich grających do tańca orkiestr Roztocza
☛ US Orchestra – kapela zakorzeniona jest w tradycyjnej muzyce Ukrainy.
☛ przyjaciele!

Zabrzmią dobre stare nuty!

Do oglądania:
☛ WYSTAWA RYSUNKÓW DE LATOURA
To już tradycja! Podczas potańcówki odbędzie się uroczyste otwarcie i zwiedzanie wystawy rysunków przyśpiewkowych Daniela de Latoura.

ZAPRASZAMY!


Spotkaliśmy się i okazało się, że jest nam ze sobą po drodze. My, czyli Fundacja PRZEKRÓJ i Otwarty Jazdów, zapraszamy na Labę, święto czasu wolnego!
W pierwszy weekend września, od rana do wieczora (a nawet do późnej nocy) na warszawskim Jazdowie będziemy razem medytować i tańczyć, jeść i czytać, uprawiać ogródek i poezję, chwytać wiatr, słońce i miłe chwile. Główne wydarzenie i cały program festiwalu –https://www.facebook.com/events/1047939239239847
Na wszystkie wydarzenia festiwalu – wstęp wolny, oczywiście. Taka Laba!

Otwarty Jazdów to największe oddolne centrum kultury i edukacji w Polsce. Pracuje i żyje tutaj niezwykła społeczność, złożona z mieszkańców oraz społeczników zrzeszonych jest w Partnerstwie Otwarty Jazdów, które zmierza do wypracowania społecznego systemu zarządzania tym miejscem wprowadzając nowe mechanizmy współdziałania miasta i obywateli.
Możecie wesprzeć działania Otwartego Jazdowa, więcej informacji tutaj: https://jazdow.pl/wesprzyj/


Miejsce:
Ambasada Muzyki Tradycyjnej
Jazdów 3/20, Warszawa

Wstęp:
wolny


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij