Przejdź do głównej zawartości strony

Witaj Wiosno!

Program oparty na zabawach związanych z witaniem wiosny i obyczajach wielkanocnych. Podczas muzycznego spotkania z dziećmi i rodzicami wspólnie śpiewamy i tańczymy. Nawołujemy wiosnę, czarujemy przyrodę, chodzimy z kogutkiem i uciekamy przed bocianem.

Zapraszamy na muzyczne spotkanie pełne dobrej zabawy.

Kropką nad i będzie oldschoolowy foodtruck, w którym znajdziecie zdrowe przekąski oraz kawę, herbatę, lemoniadę i inne pyszności. O Wasze najedzone brzuchy zadba Justyna Oleksy (pamiętacie te pyszne tarty z Kukutu Cafe? to ona była ich twórczynią).

Zapraszamy serdecznie Ukraińców, którzy wstęp, kawę i lemoniadę mają u nas za darmo.

 

Kuku! Nazywamy się Kukaj Kukawko.

FOLKLOR JEST DLA NAS INSPIRACJĄ!
Żeby ocalić starą muzykę od zapomnienia – przywiązaliśmy się do niej. W ten sposób nie ucieknie;)
Przybliżamy dzieciom muzykę naszych babć i dziadków i brzmienia ręcznie robionych instrumentów. Tworzymy autorskie aranżacje muzyczne i tańce silnie zakorzenione w folklorze i tradycji Polski.

Z ZAMIŁOWANIA jesteśmy śpiewakami, tancerzami, grajkami. Blisko nam do edukacji bliskościowej, demokratycznej. W pracy z dziećmi kierujemy się podejściem Reggio Emilia i NVC. Z WYKSZTAŁCENIA jesteśmy etnografami, animatorami zabaw dziecięcych, instruktorami tańca ludowego, absolwentkami Kursu Gordonowskiego.


Miejsce:
PrzytuLasek, Łomnica

Wstęp:
20 zł od dziecka, płatne na miejscu (dzieci poniżej roku bezpłatnie)

Zapisy:
https://docs.google.com


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij