Przejdź do głównej zawartości strony

W czym sekret tego melancholijnego tańca? Jak działa jego charakterystyczne bujanie? Czy w kujawiakach czas płynie inaczej? I w końcu – czy na pewno wszystkie kujawiaki są smutne?
Na te i wiele innych pytań odpowiemy sobie na warsztatach instrumentalnych, na których zapoznamy się z melodiami z okolic Żychlina i Sannik.

Zapraszamy osoby posiadające podstawowe umiejętności grania na instrumencie melodycznym. Barabany i bębenki również zapraszamy, z zastrzeżeniem, że główny nacisk będzie położony na naukę melodii.


Maria Stępień
Od 2011 r. zajmuje się polską muzyką tradycyjną, skrzypaczka w takich zespołach jak Dobrzeliniacy, Kożuch, Radical Polish Ansambl i Lunaria. Laureatka wielu nagród w konkursach muzyki ludowej i folkowej, występowała na wielu scenach w kraju (m.in. Polskie Radio, Filharmonia Łódzka, Festiwal Wszystkie Mazurki Świata) oraz za granicą (Tallin, Praga, Souve, Wiedeń, Moskwa).
Prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych oparte na tańcach i zabawach tradycyjnych z elementami muzykoterapii oraz warsztaty gry na skrzypcach. Współpracuje m.in. z Fundacją Muzyka Zakorzeniona, Stowarzyszeniem Dom Tańca, członkini zarządu Fundacji Radykalna Kultura Polska. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunkach skrzypce i muzykoterapia.


Kiedy:
20.X, godz. 17:30-19:30
21.X, godz. 16:30-19:30

Gdzie:
Wrocław ul. Kościuszki 35A, drugie piętro, dzwonek 112 na domofonie

Cena:
Piątek – 40zł
Sobota – 50zł
Dwa dni – 70zł

Płatność gotówką lub blikiem.

Zapisy:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe8…/viewform…

Masz pytania lub wątpliwości?
Nie krępuj się i pisz na adres: [email protected]


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij