Przejdź do głównej zawartości strony

Z przyjemnością zapraszamy na finał projektu „Wędrująca Akademia Kultury”, który Fundacja Żywe Kultury realizowała w Gminie Ziębice przez ostatnie 3 lata!
Jedną z atrakcji będzie koncert znakomitego zespołu Janusz Prusinowski Kompania!


Zadanie jest częścią projektu „Wędrująca Akademia Kultury” – realizowanego przez Fundacja Żywe Kultury i dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na
lata 2021–2030 – Narodowego Instytutu Wolności

Janusz Prusinowski Kompania to uczniowie i kontynuatorzy wiejskich muzykantów – Jana Lewandowskiego, Kazimierza Meto, Józefa Zarasia, Piotra i Jana Gaców, Tadeusza Kubiaka i wielu innych – a zarazem awangardowa formacja o charakterystycznym brzmieniu i własnym języku improwizacji. Muzykę łączą z tańcem, archaiczność z doświadczeniem współczesności, trasy koncertowe zaś z działalnością edukacyjną w Polsce i na świecie.


Miejsce:
Ziębickie Centrum Kultury
ul. Wojska Polskiego 10, Ziębice

Wstęp:
wolny


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij