Przejdź do głównej zawartości strony

Wraz z artystkami, zajmującymi się na co dzień polską kulturą tradycyjną, pójdziemy śladem rozmaitych ptaków i utworów, które opowiadają o przyrodzie. Doświadczymy piękna muzyki oraz polskich tradycji związanych z ptasimi śpiewami, trelami, zabawami, kolędami i… weselami. Wraz z interaktywną scenografią będziemy odsłaniać kolejno witające nas ptaki, z których każdy wniesie pieśń, opowieść, zabawę czy właśnie wesele. A jak ptasie wesele, to i tańce, stąd koncert wieńczy potańcówka, w której zapraszamy publiczność do integracji w tańcu przy dźwiękach żywiołowych polskich polek granych na dwoje par skrzypiec i bęben obręczowy. Słowem, żywiołowe spotkanie z polskimi tradycjami utkane z ptasich historii!


Występują:
Polskie bębny obręczowe, prowadzenie narracji: Karolina Ociepka
Skrzypce: Dominika Oczepa
Skrzypce: Ewa Szymczak
scenografia: Anna Kaźmierak

Po przerwie wracamy do Bramy Poznania z cyklem rodzinnych koncertów interaktywnych POGRAJKI! Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na niedzielne spotkania z teatrem. Następne zaplanowane spektakle:
23.04, godz. 17:00 – teatr lalek z muzyką na żywo „Entlik-pętlik – wiosny pamiętnik” – NOWY SPEKTAKL!
21.05, godz. 11:00 – spektakl z muzyką na żywo „Graj żuczku, graj! Hraj żuczy, hraj!” – NOWY SPEKTAKL!
18.06, godz. 17:00 – spektakl muzyczny „Namiot muzyki i opowieści. Wędrówki po Bliskim Wschodzie”

Więcej informacji i bilety dostępne wkrótce!


Miejsce:
Brama Poznania, ul. Gdańska 2

Obowiązują bilety:
35 zł/osoba dorosła, 25 zł /dziecko. Dzieci do lat trzech bezpłatnie. Bilety dostępne są w kasie Bramy Poznania i na stronie internetowej https://bramapoznania.pl/pograjki od piątku, 17.02.2023

Spektakl adresowany jest do rodzin z dziećmi od 3. roku życia.
Czas trwania: 45 minut


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij