Przejdź do głównej zawartości strony
Spotkanie dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć lub poznać kilka najradośniejszych tradycyjnych kolęd i pastorałek, przećwiczyć je i przygotować sobie żelazny repertuar na rodzinne, towarzyskie czy oficjalne spotkania świąteczne. W naszych ciężkich czasach nie zapominajmy o radości wspólnotowego śpiewu, o sile tradycji, o mocy dobrych życzeń i magii Świąt! Jeśli chcesz ucieszyć drogą babcię przy wigilijnym stole, zaskoczyć sąsiada kolędą z życzeniami, wzruszyć ukochaną osobę, czy dać swoim dzieciom dobry przykład i mocne wspomnienia na całe życie – te warsztaty są dla Ciebie!
Oprócz przypomnienia kolęd znanych powszechnie, zaśpiewamy też kilka rzadszych dawnych pastorałek oraz ludowych kolęd życzących. Nie jest potrzebne żadne wcześniejsze przygotowanie wokalne – śpiew powszechny to znaczy: dla każdego.
Spotkanie poprowadzi Olga Chojak w ramach cyklu zajęć Pracownia Pieśni Polskich „Śpiewka Studio”.

Czas:
Poniedziałek, 20.12.2021, godzina 18.30

Miejsce:
Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3, Wrocław

Wstęp:
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia chęci udziału email: [email protected] lub SMS: 506560016, bo ze względu na obostrzenia pandemiczne liczba miejsc jest ograniczona. Oraz chcemy wiedzieć ile tekstów dla Was przygotować!

Opłata za warsztaty jest dobrowolna – zrzutka do kapelusza dla Kolędników!

Organizatorzy:
Czasoprzetrzeń, Centrala Muzyki Tradycyjnej, Śpiewka Studio


Źródło informacji:
– materiały przesłane przez organizatorów
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij