Przejdź do głównej zawartości strony

Kolęda jest obietnicą pomyślności i urodzaju. Śpiewało się ją w okresie przesileń, ważnych momentów w okresie zimowo-wiosennym. Miała zapewnić agrarne, matrymonialne i społeczne powodzenie. Wierzyli w to Słowianie i my też w to wierzymy.

Mamy plan na ten wyjątkowy czas. Chodźcie z nami w Paradzie Kolędników, pięknym korowodzie, niosącym życzenie dobrego nowego roku. Pójdziemy ulicami Mokotowa, śpiewając i grając najlepsze tradycyjne numery, wejdziemy z kolędą do kilku domów, będą Trzy Królowe, gwiazdy, dziad, diabły i anioły.

Widzieliście już gwiazdy Jarka Koziary w barStudio? To one poprowadzą nas z Mokotowa prosto na biesiadę kolędniczą (tak, po drodze będziemy kolędować w metrze). W Studio będziemy grać, tańczyć, jeść i pić. Będzie pięknie!


Info:
Spotykamy się 6 stycznia. Ruszamy o 16.00 ze skweru Słonimskiego (przy Kinie Iluzjon)

Wstęp:
wolny

Organizator:
Agencja Tradycyjna


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij